+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 08 жовтня 2019

Тренінг «Психологічний портрет успішного економіста»

7 жовтня 2019 року на кафедрі економіки для студентів другого курсу факультету економіки і підприємництва був проведений тренінг «Психологічний портрет успішного економіста».

На тренінг була запрошена практичний психолог Уманського НУС Валентина Мазуренко, яка разом із доцентом кафедри економіки Аллою Ревуцькою у формі ділової гри зі студентами відпрацьовувала вміння аналізувати і планувати власний бюджет, правильно формулювати фінансові цілі та розвивати корисні підприємницькі навики.

Протягом тренінгу було встановлено, що успішність майбутнього спеціаліста починається з першооснов – вміння усвідомлювати свої власні дії, правильно розподіляти свій час, своєчасно і оптимально приймати рішення та мати активну життєву позицію в цілому. При цьому, найважливішими ресурсами кожного є особисте свідоме ставлення до життя та позитивні життєві установки, які потрібно щоденно удосконалювати, відпрацьовувати та реалізовувати.

Так, у невимушеній атмосфері тренінгу студенти прийшли до висновку, що знання фінансової грамотності та економічної обізнаності обов’язково вироблять професійні навики успішної людини в економіці в цілому.

 

Оксана Фротер, викладач-стажист кафедри економіки