Участь у проєкті «Організація та управління бізнесом в садівництві»

Уманський національний університет садівництва нещодавно завершив пілотний проєкт «Організація та управління бізнесом в садівництві», який реалізовувався за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва. Цей проєкт був спрямований на допомогу та відбудову сільськогосподарського сектору України, з особливою увагою до включення жінок з Уманщини.

Протягом курсу учасниці, переважно жінки з місцевих громад, мали можливість здобути теоретичні знання та розвинути практичні навички в сучасних ефективних технологіях садівництва. Вони ознайомились з ключовими аспектами зберігання врожаю та основами управління діяльністю малих підприємств у аграрному секторі.

Керівництво курсом забезпечувала професійна команда викладачів університету, серед яких і завідувачка кафедри економіки, доцент, к.е.н Алла ОСІПОВА. Вона провела тренінг, на якому учасниці навчилися основам розробки бізнес-планів, включно з їх структурою, ключовими етапами планування та визначенням необхідних ресурсів для започаткування та розвитку бізнесу.

Завдяки цьому проєкту жінки, які брали участь у курсі, змогли значно покращити свої професійні здібності та отримали необхідні інструменти для ведення власного бізнесу в аграрному секторі. Це не лише сприяє економічному розвитку регіону, а й стимулює розвиток жіночого підприємництва в Україні.

Проєкт «Організація та управління бізнесом в садівництві» є важливим кроком на шляху до сталого розвитку сільськогосподарського сектору і залучення до нього ширших верств населення.