Здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Володимир БУРБЕЛА взяв участь в Літній школі «Зелені навички молоді з ризиком маргіналізації для успішного працевлаштування та роботи в період переходу до зеленої та сталої економіки», яка проходила в онлайн-форматі з 3 липня по 5 липня 2024 року.

Лекторами були науковці та практики з Польщі, Італії, Латвії та України. Навчання здійснювалось англійською мовою.

Програма Школи складалася із трьох модулів:

МОДУЛЬ І. Зелене майбутнє: сталий розвиток, перехід до сталої економіки, екологізація ринку праці.

МОДУЛЬ II. Зелені навички для молоді з ризиком маргіналізації: зелені навички, EU Green Comp, зелена зайнятість, підвищення кваліфікації та перекваліфікація для зеленого переходу, зміни на робочих місцях майбутнього.

МОДУЛЬ ІІІ. Екологізація молодіжної роботи: що ми можемо зробити разом для молоді в умовах переходу до більш "зеленої" та екологічно стійкої економіки?

По закінченню курсу  Володимиром БУРБЕЛОЮ було успішно складено тест та отримано сертифікат.

Доцент кафедри економіки Людмила СМОЛІЙ