Відкриваючи горизонти: студенти Гайворонського політехнічного фахового коледжу відвідали УНУС

Днями кафедру економіки Уманського національного університету садівництва відвідали студенти Гайворонського політехнічного фахового коледжу. Цей візит став значним кроком у зміцненні академічних зв’язків та обміну багатим освітнім досвідом, який пропонує Уманський національний університет садівництва.

Студенти отримали детальну інформацію про унікальні аспекти навчання в Уманському національному університеті. Викладачі та нинішні студенти факультету економіки і підприємництва університету поділилися інформацією про освітні програми спеціальності 051 «Економіка», дослідницькі можливості та яскраве студентське життя, яким славиться університет.

Алла РЕВУЦЬКА, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, провела для відвідувачів цікаву економічну вікторину. Цей захід був одночасно освітнім і розважальним, ефективно продемонструвавши здатність Алли Олександрівни інтерпретувати складні економічні концепції у спосіб, який є одночасно приємним і легким для розуміння. Такий інноваційний підхід до проведення вікторини зробив її особливою та незабутньою подією візиту, поєднуючи навчання з інтерактивною розвагою.

Інна ЧЕРНЕГА, доктор економічних наук, професор, директор центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки надала всебічний огляд структури університету та його різноманітної діяльності, заглибилася в різні перспективи працевлаштування, на які можуть розраховувати випускники університету, підкресливши потужний кар’єрно-орієнтований підхід закладу. Дана інформація була особливо корисною для гостей, продемонструвавши практичне застосування та реальну актуальність освітніх пропозицій університету.

Під час візиту ключовим моментом стало знайомство з музейною кімнатою стародруків в університетській бібліотеці. Екскурсію провела Наталія МИХАЙЛОВА, провідний бібліотекар університету. Вона збагатила досвід гостей не лише демонстрацією рідкісних та історичних книг, але й заглибленням у багату історію університету та різноманітних друкованих видань, що зберігаються в бібліотеці.

На додаток до освітнього аспекту екскурсії, Наталія МИХАЙЛОВА запропонувала гостям унікальне кулінарне частування. Вона презентувала їм особливе варення, ретельно приготоване за рецептом XVIII століття. Цей жест додав приємного і несподіваного виміру візиту, поєднавши освіту зі смаком кулінарних традицій минулого. Її зусилля, спрямовані на поєднання історичних знань з чуттєвими враженнями, зробили екскурсію інформативною та незабутньою для відвідувачів.

Особливістю візиту стала екскурсія до знаменитої університетської оранжереї, яка справила на гостей незабутнє враження. Під час цієї екскурсії студенти побачили вражаючу експозицію унікальних фінікових пальм та яскравий асортимент екзотичних фруктів, включаючи лимони, мушмулу, ківі та гранати. Михайло ОСІПОВ, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садово-паркового господарства поділився цікавими та проникливими історіями про те, як ці екзотичні види були інтродуковані та вирощувалися в оранжереї.

Візит студентів Гайворонського політехнічного фахового коледжу до Уманського національного університету садівництва був важливим кроком у зміцненні академічних зв’язків між закладами освіти. Студенти отримали цінну інформацію про освітні програми та можливості, що відрізняють Уманський національний університет садівництва.

Алла ОСІПОВА, завідувач кафедри економіки