Виховна година до Дня захисників і захисниць України

На кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва до Дня захисників і захисниць України було проведено виховну годину.

Цей захід був присвячений героїзму та самопожертві українських воїнів, які віддали свої життя за незалежність і суверенітет країни.

У рамках виховної години, окрім ділових розмов, відбувся перегляд серії короткометражних документальних фільмів під назвою «Жінки, які загинули за Україну». Цей проєкт реалізований Жіночим ветеранським рухом за підтримки Українського інституту національної пам’яті. Фільми зосереджені на вшануванні пам’яті жінок-воїнів, які відзначилися мужністю та відвагою на полі бою.

Перегляд фільмів сприяв поглибленню розуміння студентами і викладачами жертовності та відданості, з якою жінки відстоювали і продовжують відстоювати ідеали вільної України.

Такі заходи нагадують нам про велику ціну, яку платять наші захисники за мирне майбутнє України, і закликають кожного з нас бути гідними їхньої жертви.