Виховна година «Жива історія»

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та з  метою гідного вшанування героїзму і самопожертви полеглих за Україну, прояву уваги та дбайливого ставлення до родин загиблих, формування активної громадянської позиції на кафедрі економіки проведено виховну годину на тему «Жива історія».

Студенти мали можливість поділитися особистими історіями своїх рідних і знайомих, які зараз захищають Україну на лінії фронту. Вони передавали враження від війни, розповідали про виклики та повсякденне життя у зонах бойових дій. Це дало можливість глибше зрозуміти та відчути реалії сучасного героїзму та жертовності.

Під час цієї виховної години студенти також ділилися фотографіями, які показували щоденне життя на передовій. Ці особисті розповіді збагатили знаннями про те, як підтримувати моральний дух і витримку в умовах війни.

Студенти наголосили на важливості підтримки родин загиблих і поранених воїнів, звертаючи увагу на значення спільних зусиль у допомозі тим, хто найбільше цього потребує.

Ця виховна година стала важливим кроком у формуванні високої свідомості і громадянської відповідальності серед студентів, надаючи їм можливість не лише вшанувати пам'ять героїв, а й активно долучитися до справ суспільства.