Викладачі кафедри економіки – учасники The 1st INTERNATIONAL FORUM SF 2021 "SUSTAINABILITY FACETS: SUSTAINABLE CITIES"
Сталий розвиток суспільства – безальтернативний шлях розвитку людства. 22-23 вересня 2021 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та ГО ′′ Орієнтири сталого розвитку ′′ (Івано-Франківськ, Україна) за підтримки ПРООН в Україні відбувся The 1st INTERNATIONAL FORUM SF 2021 "SUSTAINABILITY FACETS: SUSTAINABLE CITIES".
Серед учасників форуму були і науково-педагогічні працівники кафедри економіки Уманського НУС Аліна Бурляй, Алла Ревуцька та Людмила Смолій. Мовою зустрічі стала англійська.
![](assets/cache/images/2021/novini_2/forum/250x200-222304702_108949091478479_9157085821484190434_n.a7e.jpeg)
![](assets/cache/images/2021/novini_2/forum/250x200-241981665_124773476562707_8668603752509412553_n.a7e.jpeg)
Форум спрямований на:
- підвищення глобальної та національної обізнаності щодо викликів сталого розвитку та вирішальної ролі сильних світових партнерств та співпраці як потужних спроможних досягнень всіх СДГ;
- підвищення обізнаності про існуючі європейські та світові рамки, які значущі для стійкого урбанізму та переслідування відповідних SDG;
- винесення проблем та перспектив українських міст на порядок денний ЄС-та національних зацікавлених сторін у сфері сталого розвитку;
- об ' єднує різноманітність досвіду з усього світу у напрямку співпраці заради змін та втілення в життя елементу підвищення якості у всіх сферах міського життя.
Віртуальний формат Форуму CISCO-WebEx включав інтерактивні пленари для дискусії та діалогу, а також два вебінари, на яких обговорювались питання сталого розвитку міст.
Фотогалерея
![](assets/cache/images/2021/novini_2/forum/120x80-222396195_108952838144771_3952123744839775499_n.68e.jpg)
![](assets/cache/images/2021/novini_2/forum/120x80-222304702_108949091478479_9157085821484190434_n.68e.jpg)
![](assets/cache/images/2021/novini_2/forum/120x80-241981665_124773476562707_8668603752509412553_n.68e.jpg)
![](assets/cache/images/2021/novini_2/forum/120x80-sf_2021_certificate_of_attendance-burliai_page-0001.68e.jpg)
![](assets/cache/images/2021/novini_2/forum/120x80-sf_2021_certificate_of_attendance-revuc_ka_page-0001.68e.jpg)
![](assets/cache/images/2021/novini_2/forum/120x80-sf_2021_certificate_of_attendance-smolij_page-0001.68e.jpg)