Випускники-бакалаври успішно здали атестаційний екзамен

З 02 по 07 червня на кафедрі економіки працювала атестаційна комісія зі спеціальності 051 "Економіка", яка проводила оцінку знань випускників – здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня.

До складу комісії увійшли:

Людмила Смолій – голова ЕК, доцент кафедри економіки, к.е.н., гарант освітньої програми «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

Руслан Мудрак – професор кафедри економіки, д.е.н., завідувач кафедри;

Віра Костюк – доцент кафедри економіки, к.е.н;

Алла Ревуцька – доцент кафедри економіки, к.е.н.

Атестаційні випробування проводилися  02 червня 2022 р. для здобувачів освіти заочної форми навчання та 07 червня для здобувачів освіти денної форми навчання. Підсумкова атестація здійснювалася у формі екзаменаційного тестування в онлайн форматі за допомогою системи дистанційної освіти Moodle.

Усі здобувачі освіти склали  атестаційний екзамен.

Колектив кафедри економіки вітає студентів з успішним проходженням підсумкової атестації. Бажаємо всім міцного здоров’я, наукових  звершень, професійних досягнень, кар’єрного зростання, Перемоги і миру!