Вітаємо переможців конкурсу!

Економіст – це не просто професія, це покликання душі. В цьому переконані студенти факультету економіки і підприємництва, що навчаються за спеціальністю «Економіка». Своє бачення  переваг фаху, який вони здобувають, презентували учасники конкурсу презентацій «Моя професія – економіст», що був організований кафедрою економіки в рамках святкування Дня економіста. Отримані роботи доводять, що всі учасники впевнені  у правильному виборі своєї майбутньої професії, адже  її переваги є очевидними: високий попит на ринку праці; універсальність – можна знайти роботу в будь-якій сфері економіки; високий рівень заробітної плати; можливість успішно почати власний бізнес з мінімальними витратами, так як економічні знання дозволяють заздалегідь розрахувати всі ризики та перспективи.

За підсумками таємного голосування журі, до якого увійшли викладачі і студенти, було обрано переможців.  Ними стали студенти 11 м-е групи Декарчук Валентин та Гейко Тимофій, яким вдалось найбільш переконливо довести, що професія економіста – затребувана і перспективна професія.

Колектив кафедри економіки вітає переможців! Бажаємо вам вірних аналітичних оцінок і перспективних прогнозів!