Вітаємо з присудженням наукового ступеня доктора наук!

Колектив кафедри економіки факультету економіки і підприємництва вітає Бурляй Аліну Павлівну з отриманням диплому доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством, на підставі рішення Атестаційної колегії МОН від 26 листопада 2020 року. Науковий консультант –  доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки та підприємництва Уманського національного університету садівництва Нестерчук Юлія Олександрівна.

Шановна Аліно Павлівно! Бажаємо Вам негаснучого натхнення на нові наукові сподвижницькі досягнення та відкриття. Нехай міцне здоров’я та ясний розум спонукають до нестандартних, прогресивних рішень, а тепло та затишок родинного вогнища оберігають на життєвому шляху. Міцного здоров’я Вам, здійснення мрій, успіхів і достатку.