Вітаємо з відзнакою!

18 лютого під час Ради ректорів, директорів закладів вищої та фахової передвищої освіти Черкаської області голова Черкаської ОДА Олександр Скічко вручив відзнаки Черкаської обласної державної адміністрації науковим і науково-педагогічним працівникам. Почесну грамоту Черкаської облдержадміністрації за плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток наукової та науково-педагогічної галузі Черкащини і з нагоди засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, директорів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області отримала  доцент кафедри економіки Уманського НУС Людмила Смолій.

Прийміть щирі вітання від колективу кафедри економіки! Це гідна оцінка Вашої наполегливої і плідної діяльності. Бажаємо подальших професійних злетів, творчої наснаги та досягнення поставлених цілей. Нехай Ваш інтелектуальний потенціал, енергія і досвід втілюються у прогресивних ідеях і слугують для  розвитку університету.