Візит до фермерського господарства «Гадз»

У рамках розвитку практичних аспектів освітнього процесу, завідувач кафедри економіки Алла ОСІПОВА, разом з колегами, відвідали передове фермерське господарство «ГАДЗ». Це підприємство, яке здійснює повний цикл агропромислового виробництва, відкрило свої двері для обговорення можливостей дуальної освіти.

Фермерське господарство «ГАДЗ» вже зарекомендувало себе на ринку як інноваційний лідер у сфері сільського господарства, що впроваджує європейські стандарти виробництва та етичні підходи до праці. З огляду на багатогранність продукції «ГАДЗ» та її присутність на міжнародних ринках, візит став важливим кроком до впровадження моделі дуальної освіти, яка поєднує теоретичні знання та практичні навички студентів.

Під час відвідування обговорювалися перспективи включення студентів кафедри економіки в реальні бізнес-процеси «ГАДЗ», від планування виробництва до маркетингу та збуту продукції. Таке занурення дозволить студентам набувати неоціненний досвід і краще розуміти ринкові механізми та економічні стратегії, які лежать в основі успішного агробізнесу.

Значення такої співпраці є важливим для підготовки висококваліфікованих фахівців, які будуть готові до швидкого входження в професійне життя та зможуть адаптуватися до динамічних змін на ринку праці.

Цей візит став основою для подальшого діалогу між університетом та аграрним сектором, що відкриває нові можливості для розширення меж дуальної освіти та зміцнення зв’язку між академічними знаннями та реальними потребами економіки.