Вшановуючи традиції, надихаючи майбутнє: 179-річчя Уманського національного університету садівництва

Протягом майже двох століть Уманський національний університет садівництва є джерелом знань, виховує покоління студентів і науковців, робить значний внесок у підготовку фахівців для аграрного сектору економіки. Відданість університету академічній досконалості, дослідженням і розвитку своїх студентів справді заслуговує похвали.

Щиро пишаємося тим, що є частиною видатного Уманського національного університету садівництва. Ми на власні очі переконалися в непохитній відданості наших колег і студентів підтримувати найвищі стандарти освіти та досліджень. Разом ми досягаємо визначних віх і продовжуємо досліджувати нові рубежі у світі економіки.

Сердечно вітаємо всю університетську спільноту. Нехай Уманський національний університет садівництва ще багато років процвітає, розвивається та надихає. Ми з нетерпінням чекаємо подальшого зростання та успіху нашого улюбленого університету!

Вдячні Збройним Силам України за можливість відзначити 179 річницю з дня заснування університету.

Колектив кафедри економіки