Яким має бути лідер – знають студенти-економісти

Лідерство – це здатність окремої особистості спонукати інших діяти, «запалювати», надихати їх на певну активність і діяльність. Саме так можна охарактеризувати Інну Сухомлінову, студентку 21 к-е групи, яка разом з іншими вісьмома конкурсантками змагалася за звання студентського лідера факультету економіки і підприємництва, представляючи спеціальність «Економіка».

Програма свята була надзвичайно насиченою – упродовж усього вечора студентки демонстрували глядачам свої лідерські та інтелектуальні здібності, вокальні, танцювальні, декламаторські та художні таланти.

Незважаючи на шалену конкуренцію, Інна Сухомлінова гідно та яскраво продемонструвала свою неповторну індивідуальність, здобувши високу оцінку компетентного та суворого журі.

Щиро вітаємо Інну  з вдалим дебютом та бажаємо підкорення нових вершин!

Людмила Смолій, куратор 21 к-е групи