Захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051«Економіка»

11 грудня 2019 року в Уманському НУС відбувся захист кваліфікаційних (дипломних) робіт студентів 2 курсу факультету економіки і підприємництва денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» ОР «Магістр».

До захисту було допущено 9 студентів.

Тематика кваліфікаційних робіт зі спеціальності 051 «Економіка» відповідала встановленим вимогам.  Більшість з них була присвячена висвітленню актуальних питань щодо підвищення ефективності виробництва, організації функціонування підприємств, покращення їх господарської діяльності, розвитку економіки країни.

Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих магістрів з економіки, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навиками з присвоєної кваліфікації.

Вітаємо магістрів зі спеціальності «Економіка» з успішним захистом кваліфікаційних робіт. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!