Захист звітів здобувачів ступеня вищої освіти "доктор філософії" за спеціальністю 051 Економіка

28 грудня 2023 року на розширеному засіданні кафедри економіки було заслухано проміжні звіти здобувачів ступеня вищої освіти "доктор філософії"  за спеціальністю 051 Економіка.

Засідання відкрила декан факультету економіки і підприємництва, д.е.н., професор Юлія НЕСТЕРЧУК, яка охарактеризувала особливості формування наукової компоненти освітнього процесу здобувачів ступеня вищої освіти «доктор філософії» в сучасних умовах.

Аспіранти представили  власні досягнення в  наукових дослідженнях, виконання освітньої компоненти, кількість публікацій у фахових та інших наукових виданнях, участь у науково-практичних конференціях і семінарах різного рівня.

Звітування проходило досить ефективно, а його активна частина включала конструктивне обговорення, під час якого аспіранти отримали корисні рекомендації та пропозиції щодо удосконалення своєї науково-дослідницької діяльності.

Оксана ФРОТЕР, к.е.н., доцент кафедри економіки