Знайомство школярів із спеціальністю «Економіка»

19-20 квітня в Уманському національному університеті садівництва відбувся щорічний традиційний захід – День відкритих дверей.

Відвідування даного заходу дало змогу старшокласникам, їхнім батькам та вчителям з різних областей України отримати змістовну інформацію про правила прийому, перелік предметів, за якими буде проводитись конкурс сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти при вступі до Уманського НУС, строки, порядок прийому та перелік документів, які необхідно подати до приймальної комісії.

До того ж, гості заходу мали можливість побувати на цікавих екскурсіях, заслухати змістовні розповіді про університет і факультети, а також переглянули презентації спеціальностей.

Значне зацікавлення абітурієнтів викликала інформація про спеціальність 051 «Економіка».

Викладачами кафедри економіки та студентами було надано вичерпні відповіді та роз’яснення на запитання, що цікавили школярів.

Майбутні студенти також мали можливість взяти участь у цікавих інтерактивних іграх, розвагах і отримати смачні солодкі подарунки.

Оксана Фротер, викладач кафедри економіки