Зустріч з гарантом і знайомство магістрів з освітньо-професійною програмою «Бізнес-економіка»

7 вересня 2023 року відбулася онлайн зустріч магістрів першого курсу з гарантом освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» – кандидатом економічних наук, доцентом кафедри економіки Аллою РЕВУЦЬКОЮ.

Під час зустрічі гарант ознайомила здобувачів другого рівня вищої освіти з вимогами сучасної освітньої складової – студентоцентризмом. Також було представлено та обговорено навчальний план, механізм вибору магістрами навчальних дисциплін, особливості освітньої програми та її обов’язкові складові.

Алла Олександрівна охарактеризувала механізм формування програмних результатів і компетентностей, відзначила роль студентів у внутрішньому забезпеченні якості освіти, дотриманні академічної доброчесності.

Гарант надала студентам вичерпні відповіді на всі запитання.

Алла Ревуцька закликала студентів бути активними учасниками при оновленні освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» та висловлювати свої пропозиції під час онлайн обговорення програми на сайті відділу моніторингу УНУС.

Людмила ПАРХОМЕНКО, к.е.н., доцент