Зустріч з гарантом освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» другого рівня вищої освіти (магістр) спеціальності 051 Економіка

5 жовтня 2022 року відбулася онлайн зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка», кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки Алли РЕВУЦЬКОЇ із здобувачами вищої освіти, які вступили на перший курс для здобуття освітнього ступеня магістр.

Під час зустрічі гарант ознайомила студентів з вимогами сучасної освітньої парадигми – студентоцентризмом. Було обговорено особливості освітньої програми, зміст навчального плану та механізм вибору студентами навчальних дисциплін.

Алла Олександрівна охарактеризувала механізм формування компетентностей і програмних результатів навчання, роль студентів у внутрішньому забезпеченні якості освіти, дотриманні академічної доброчесності. Було розглянуто питання придатності випускників до працевлаштування та подальшого навчання, національної та міжнародної академічної кредитної мобільності.

Після виступу гаранта освітньої програми зі студентами було проведено обговорення її змісту. Гарант ОПП звернулася до студентів із закликом бути активними учасниками оновлення освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» та висловлювати свої пропозиції.