Бінарне заняття: студенти вивчають економіку іноземною мовою

У рамках інноваційного освітнього підходу кафедра економіки та кафедра української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва об’єднали свої зусилля для проведення унікального заняття. Такий спільний захід об’єднав дві, здавалося б, різні дисципліни: «Політична економія» та «Іноземна мова».

Родзинкою цього міждисциплінарного заняття стали студентські презентації, які були проведені англійською мовою і зосереджувалися на дедалі актуальнішій темі сталого брендингу.

Студенти 11-е та 11-пт груп мали завдання дослідити та презентувати різні компанії, які досягли значних успіхів у сфері сталого брендингу. Такий підхід не лише забезпечив платформу для практики навичок англійської мови, але й сприяв глибшому розумінню економічних принципів, що керують сучасним діловим світом, зокрема, у сфері сталого розвитку.

Компанії варіювалися від світових гігантів до інноваційних стартапів, кожна з яких демонструвала особливі підходи до сталого розвитку. Студенти проаналізували, як ці компанії інтегрують екологічну та соціальну відповідальність у свої бренди та бізнес-моделі, що є важливим аспектом сучасної політичної економії.

Крім того, використання англійської мови як засобу спілкування розширило кругозір студентів, підготувавши їх до глобального бізнес-середовища, де англійська часто є lingua franca. Це дозволило їм практикувати свої мовні навички в практичному, цікавому та актуальному середовищі.

Успіх цього спільного заняття підкреслює переваги міждисциплінарного навчання. Поєднуючи аналітичну строгість політичної економії з практичними навичками володіння іноземною мовою, студенти змогли отримати більш цілісне розуміння складного взаємозв’язку між економікою, сталим розвитком і глобальною комунікацією.

Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю колегам з кафедри української та іноземних мов. Адже цінність міжкафедральної співпраці – в підвищенні якості результатів навчання студентів.

Алла Осіпова, завідувач кафедри економіки