Інноваційні підходи до трансформації особистості, суспільства та ринку праці: результати конференції Erasmus+ DEFEP

20–22 вересня науково-педагогічний колектив кафедри економіки Уманського національного університету садівництва долучився до роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту».

Конференція відбулася у гібридному форматі на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в межах проєкту СВНЕ Erasmus+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці».

Метою конференції стало об’єднання зусиль освітян і науковців, представників бізнесу, держави, громадянського суспільства України, Молдови та країн ЄС для узагальнення досвіду та визначення перспектив подальшого розвитку системи освіти в контексті сучасних і майбутніх викликів.

Участь у пленарних доповідях, секційних засіданнях і роботі круглого столу взяли представники 11 закладів вищої освіти, зокрема:

• Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (Україна);
  • Чорноморського національного університету імені Петра Могили (Україна);
  • Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна);
  • Уманського національного університету садівництва (Україна);
  • Львівського національного університету природокористування (Україна);
  • Національного університету «Чернігівська політехніка» (Україна);
  • Молдавського державного університету (Молдова);
  • Технічного університету Молдови (Молдова);
  • Університету Саарланду (Німеччина);
  • Університету імені Короля Хуана Карлоса (Іспанія);
  • Університету Палермо (Італія).

Тематичними напрямами конференції стали:

• Цифровізація сучасного світу: виклики майбутнього.
  • Модернізація економіки, бізнесу та фінансів: інтелектуально-інноваційний контекст.
  • Соціально-політичні аспекти трансформацій у глобалізованому світі.
  • Трансформації особистості та суспільства: контекст історії, філософії, гуманітарних наук та культурології.
  • Трансформації особистості та суспільства: психологічні аспекти.
  • Вектори інновацій в освіті в національному та глобальному контексті.

Дякуємо організаторам заходу за плідну роботу, чекаємо на подальшу успішну співпрацю!

Алла Осіпова

1.