+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 27 березеня 2020

На кафедрі економіки триває дистанційна форма навчання

Заклади вищої освіти у всьому світі активізували роботу з дистанційного навчання, забезпечуючи можливість студентам навчатися вдома. В Україні освітній процес також переведений на дистанційну форму – як важливий захід для стримування поширення вірусу COVID-19.

В Уманському національному університеті садівництва науково-педагогічні працівники та студенти перелаштовуються на сучасні форми дистанційного навчання в умовах оголошеного карантину. Окрім того, викладання та навчання вдома – це, безумовно, доволі незвичний і не зовсім знайомий інструмент для більшості користувачів.

Завдяки електронним курсам на платформі «Moodle», меседжерам Viber, WatsApp, Telegram, Skype, соціальним мережам Instagram, Facebook викладачі та студенти перебувають на постійному зв’язку.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» поступово опановують нову форму навчання. «Спочатку ми навіть зраділи дистанційному навчанню, однак після того, як почали отримувати завдання, радості поменшало», – ділиться студентка 11-е групи Наталія Жержевська.

 Студент 21-е групи Богдан Мазур під час дистанційного навчання відкрив для себе цікаві горизонти освітнього процесу та нові можливості для самореалізації: «Я звик до активного студентського життя, сповненого захоплюючих лекцій, цікавих практичних занять, різнопланових наукових заходів; окремо слід згадати про феєричне дозвілля та різноманітні позанавчальні заходи ради студентського самоврядування за підтримки деканату й адміністрації університету. Тому нині я, як і більшість моїх друзів, відчуваємо себе, ніби відірваними від реалій життя та світу…. Однак, дякуючи викладачам нашого університету, нудьгувати просто немає часу. Дистанційне навчання для мене є цілком доступним і зрозумілим методом освоєння навчальних предметів. Викладачі надсилають матеріали для опрацювання, завдання, а ми ж намагаємося їх опрацьовувати і вчасно виконувати завдання. Приємно, що вчасно можна отримати відповідь на свої запитання».

Староста 11-е групи Анастасія Чиненко всіляко допомагає розповсюджувати навчальні матеріали серед одногрупників, які мають обмежений доступ до ресурсів мережі Internet. «Мені подобається навчатися дистанційно. Я зрозуміла, що тайм-менеджмент у період карантину – це саме те, що дозволить досягти максимального результату не лише у навчанні, а й приділити увагу хобі, провести цікавий час з родиною», – ділиться Анастасія.

 

Карантин – це серйозний і неочікуваний виклик. Однак це також і прекрасна можливість для навчання, саморозвитку та вдосконалення!

Дорогі наші студенти! Сподіваємося на плідну співпрацю у віртуальному просторі! Бережіть себе та будьте здорові!

Алла Осіпова, викладач кафедри економіки