Секційне засідання студентської наукової конференції на кафедрі економіки
25 квітня 2024 року на кафедрі економіки відбулось секційне засідання студентської наукової конференції, приуроченої 160-річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й.К. Пачоського.
Проведення студентської наукової конференції є продовженням щорічних традиційних заходів в Уманському національному університеті садівництва, що підтверджує нашу відданість одному із найважливіших видів людської діяльності – провадженню наукових досліджень. Саме вони роблять можливим науково-технічний прогрес, завдяки якому впродовж останніх ста років світова економіка досягла безпрецедентного розвитку.
Модератором секційного засідання виступив д.е.н., професор кафедри економіки Руслан МУДРАК, який наголосив на тому , що саме студентська наукова конференція є одним із найважливіших елементів навчальної та виховної роботи, спрямованої на виявлення та розвиток обдарованої студентської молоді, сприяння реалізації її творчих здібностей, стимулювання творчої праці здобувачів вищої освіти.
У студентській науковій конференції брали участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 051 Економіка. Зокрема, було заслухано наукові студентські доповіді, що є самостійними дослідженнями з актуальних питань економіки в Україні у воєнний час, ефективного використання та нарощення її економічного потенціалу у повоєнний період, сталого розвитку аграрної сфери, сучасним умовам функціонування ринку, соціально-економічному розвитку сільських територій тощо. Кожен з учасників продемонстрував глибокі знання та новаторські ідеї, що сприяють розвитку наукових досліджень з економіки.
Підбиваючи підсумок секційного засідання конференції, завідувач кафедри економіки, к.е.н., доцент Алла ОСІПОВА, зауважила, що доповідачі впевнено представили свої дослідження і побажала поглиблювати знання в нових аспектах наукової роботи та зміцнювати віру у власні здібності.
Оксана ФРОТЕР, доцент кафедри економіки