Тренінг від роботодавців для удосконалення soft&hard skills та формування success story карʼєрного розвитку економіста

Викладачі кафедри економіки та магістранти спеціальності 051 Економіка стали учасниками проєкту від UGEN  «Ekonomist Career Way». Проєкт тривав з 18 по 25 березня 2024 року в онлайн-форматі, в його межах проводились семінари, воркшопи, вебінари та тренінги від провідних компаній:

АТ «ПроКредит Банк»  (спікерка Вікторія Амбарчян), тема воркшопу: «Таємниці банківської звітності: просто про складне»;

Податково-юридичний департамент (спікер Олег Серветник), тема воркшопу: «Трансферні ціноутворення: одна стаття ПКУ чи окремий напрям світу оподаткування?»;

Компанія «Cemark» (спікер Андрій Пінчук), тема воркшопу: «Інтеграція бізнесу після злиття та поглинання»;

Компанія «Baker Tilly»  (спікер Діана Рибчак), тема воршопу: «Як зрозуміти фінансову звітність»;

ВАТ «Україна» (спікер Андрій Степанюк), тема воркшопу: «Бюджетування компанії»;

Компанія «Louis Dreyfus» (LDC) (спікер Максим Ятло), тема воркшопу: «Планування та управління ризиками в контексті світової торгівлі»;

KPMG Insight Academy  (спікери: Сергій Небрат, Захарій Ткачов), тема воркшопу: «Сучасний аудит: етапи, підходи, AI-технології»;

Національний банк України (Департамент стратегії та розвитку) (спікерка Олена Тригуб), тема вебінару: «Стратегічне планування: на рівні країни, в компанії та власного розвитку»;

Концерн «Хлібпром» (спікерка Зоряна Кривяк), тема тренінгу: «Організація бюджетування на великому виробничому підприємстві»;

Senior Auditor Mazars in Ukraine (спікерка Ольга Захарченко), тема семінару: «Оцінка інвестиційних проєктів»;

PwC Україна (спікерка Ганна Панчоха), тема семінару: «Сучасні виклики в діяльності аудиторів»;

Компанія «EY Global» (спікерка Уляна Кучанська), тема воркшопу: «Особливості побудови бізнес-процесів».

По закінченню проєкту 25–26 березня  учасники мали можливість прийняти участь у двох панельних дискусіях, в межах яких представники Baker Tilly, Концерну «Хлібпром», ProCredit Bank та EY Global, KPMG, Національного Банку України, PwC, BAT Україна, Deloitte, Mazars ділилися цінними порадами, які допоможуть отримати бажану пропозицію від компанії. Було розглянуто цілу низку питань, а саме:

• Секрети ефективного резюме: що саме цікавить роботодавця і що стане ключовим при першому огляді?
  • Практичний досвід у сфері економіки: де здобути його та скільки часу на це потрібно новачкові?
  • Корисні інструменти та рекомендації: які програми чи сайти можна використовувати при складанні резюме? На що звернути увагу при його оформленні?
  • Тренди заповнення резюме: що є актуальним на цьому етапі підготовки до здобуття омріяного оферу?
  • Основні виклики на думку роботодавця: які посади наразі є найпопулярнішими? У чому полягає їх унікальність?
  • Red flags для кандидата та роботодавця: на що варто звернути увагу при комунікації?

Такі проєкти дають можливість студентам прокачувати свої знання, поринути у практику з реального бізнесу, засвоїти навички щодо обґрунтування висновків про діяльність підприємства на прикладі реальної звітності, переглянути та оцінити своє резюме відповідно до сучасних вимог на ринку праці, оволодіти лайфхаками щодо відбору в міжнародних та українських компаніях.

Алла ОСІПОВА, завідувач кафедри економіки, доцент