Запроваджено дистанційну форму навчання за магістерською програмою «Економіка»
Уманський національний університет продовжує вдосконалювати освітній процес відповідно до сучасних вимог та викликів. Завершено чергову процедуру перегляду та оновлення освітньо-професійної програми «Економіка» за спеціальністю С1 Економіка та міжнародні економічні відносини (Економіка) для другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Проєкт оновленої програми було розроблено проєктною групою кафедри економіки на чолі з гарантом доцентом кафедри економіки Аллою РЕВУЦЬКОЮ за участю стейкхолдерів – представників бізнесу, наукової спільноти та здобувачів освіти. Відповідно до Положення про порядок розробки, затвердження та періодичного перегляду освітніх програм, нова редакція ОП пройшла погодження на засіданні кафедри, вченій раді факультету та науково-методичній раді університету, а також була розміщена на сайті університету для відкритого громадського обговорення.
Доцент кафедри фінансів і кредиту Валентин Дранус
та в.о. завідувачки кафедри менеджменту Любов Дранус (Чорноморський національний університет імені Петра Могили)
долучилися до обговорення освітньої програми «Економіка»
Обговорення освітньої програми «Економіка» з представниками Одеського державного аграрного університету
За результатами обговорення ухвалено рішення про впровадження дистанційної форми навчання за цією програмою, починаючи з 1 вересня 2025 року. Це рішення підтримує цілі проєкту DEFEP (Distance Education for Future: best EU practices), в якому Уманський національний університет бере активну участь. Запровадження дистанційної форми забезпечить більшу доступність освітніх послуг, дозволить поєднувати навчання з роботою та іншими життєвими обставинами, а також розширить можливості академічної мобільності.
Реалізація програми в дистанційному форматі відбуватиметься з використанням платформи Moodle та з урахуванням сучасних цифрових інструментів. Навчальний процес передбачає поєднання теоретичної підготовки з практичними кейсами, індивідуальними та груповими проєктами, використанням бізнес-симуляцій, аналітичного програмного забезпечення та інноваційних методів оцінювання.