Остання редакція: 22 лютого 2021

Наукове товариство студентів та аспірантів Уманського НУС

Наукове товариство студентів та аспірантів Уманського НУС є послідовником славних традицій наукових товариств вищої школи, які беруть свій початок від створення Уманського училища садівництва.

Основна мета діяльності НТСА – всебічне сприяння науковій, інноваційній та іншій творчій діяльності студентів, аспірантів і молодих учених нашого університету. Товариство дає можливість кожному студенту й молодому вченому розширити коло власних інтересів й отримати нові знання.

Цільова аудиторія НТСА  Уманського національного університету садівництва — це активні молоді люди, котрі прагнуть реалізувати свій інтелектуальний потенціал, встановлюють високі стандарти в будь- якому виді діяльності, бажають досягти найкращого результату.

Наукове товариство студентів та аспірантів складається з секторів, за кожним з яких закріплений відповідальний член товариства. Керівництво НТСА здійснюється через правління, до якого входять відповідальні за наступні сектори:

• організаційний сектор;
  • інформаційний сектор;
  • науковий сектор;
  • видавничий сектор;
  • інноваційний сектор;
  • сектор по роботі з відмінниками;
  • сектор зовнішніх зв’язків.