Наукове товариство студентів

Наукове товариство студентів Уманського НУС є послідовником славних традицій наукових товариств вищої школи, які беруть свій початок від створення Уманського училища садівництва.

Основна мета діяльності НТС – всебічне сприяння науковій, інноваційній та іншій творчій діяльності студентів нашого університету. Товариство дає можливість кожному студенту розширити коло власних інтересів й отримати нові знання.

Цільова аудиторія НТС  Уманського національного університету садівництва — це активні молоді люди, котрі прагнуть реалізувати свій інтелектуальний потенціал, встановлюють високі стандарти в будь- якому виді діяльності, бажають досягти найкращого результату.

Наукове товариство студентів складається з секторів, за кожним з яких закріплений відповідальний член товариства. Керівництво НТС здійснюється через правління, до якого входять відповідальні за наступні сектори:

• організаційний сектор;
  • інформаційний сектор;
  • науковий сектор;
  • видавничий сектор;
  • інноваційний сектор;
  • сектор по роботі з відмінниками;
  • сектор зовнішніх зв’язків.