Остання редакція: 22 лютого 2021

Наукове товариство студентів та аспірантів Уманського НУС

Наукове товариство студентів та аспірантів Уманського НУС є послідовником славних традицій наукових товариств вищої школи, які беруть свій початок від створення Уманського училища садівництва.

Основна мета діяльності НТСА – всебічне сприяння науковій, інноваційній та іншій творчій діяльності студентів, аспірантів і молодих учених нашого університету. Товариство дає можливість кожному студенту й молодому вченому розширити коло власних інтересів й отримати нові знання.

Цільова аудиторія НТСА  Уманського національного університету садівництва — це активні молоді люди, котрі прагнуть реалізувати свій інтелектуальний потенціал, встановлюють високі стандарти в будь- якому виді діяльності, бажають досягти найкращого результату.

Наукове товариство студентів та аспірантів складається з секторів, за кожним з яких закріплений відповідальний член товариства. Керівництво НТСА здійснюється через правління, до якого входять відповідальні за наступні сектори:

• організаційний сектор;
  • інформаційний сектор;
  • науковий сектор;
  • видавничий сектор;
  • інноваційний сектор;
  • сектор по роботі з відмінниками;
  • сектор зовнішніх зв’язків.

Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу Читати повністю

Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу

Щорічно з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями проводиться Конкурс студентських наукових робіт.

Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 Економіка

21–23 грудня на кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт студентів другого рівня вищої освіти (магістр) за спеціальністю 051 Економіка галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки.

Corteva розпочала освітню програму в Уманському національному університеті садівництваЧитати повністю

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience розпочала навчальну програму Corteva Grows для підтримки аграрної освіти в Україні, яка буде реалізована в Уманському національному університеті садівництва для студентів спеціальності «Економіка».

Участь науковців кафедри економіки у міжнародній науковій конференціїЧитати повністю

Участь науковців кафедри економіки у міжнародній науковій конференції

Науковці кафедри економіки д.е.н. Аліна Бурляй та к.е.н. Людмила Смолій взяли участь в 10-й Міжнародній науковій конференції «Ефективність у бізнесі», що відбулась 14 грудня 2021 року в Академії ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському (Польща). Організатором заходу виступав економічний факультет Академії, свої доповіді в on-line-режимі презентували науковці з Польщі, України та Казахстану