+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 22 лютого 2021

Рада молодих учених Уманського НУС

Рада молодих учених, яка діє в Уманському національному університеті садівництва, є важливим науковим підрозділом з організації різних форм наукової та інноваційної діяльності молодих науковців.

Рада молодих учених Уманського НУС ставить перед собою наступні завдання:

1)          всебічне сприяння науковій діяльності молодих учених (викладачів, аспірантів та студентів віком до 35 років, а також докторів наук і докторантів – до 40 років);

2)          формування умов для підвищення й реалізації їх творчої, професійної та громадської активності;

3)          сприяння науково-дослідній та освітньо-виховній роботі молодих учених з урахуванням їхніх інтересів;

4)          участь в організації та розвитку міжвузівського та міжнародного наукового та культурного співробітництва; інформаційна діяльність.

До складу Ради молодих учених університету входять 68 молодих учених, з них: 3 доктори, 3 докторанти, 48 кандидатів наук, 2 здобувачі, 12 викладачів.

Останні новини

На факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулися збори трудового колективуЧитати повністю

На факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулися збори трудового колективу

25 лютого відбулися збори трудового колективу факультету економіки Уманського національного університету садівництва. Головним питанням порядку денного було обговорення звіту про роботу факультету за 2020 рік.

Читати повністю

Завчасний пошук роботи – запорука успішного працевлаштуванняЧитати повністю

Завчасний пошук роботи – запорука успішного працевлаштування

24 лютого 2021 року студенти спеціальності «Економіка» були запрошені директором центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки І.І Чернегою на семінар «Працевлаштування молоді при сприянні служби зайнятості». Даний захід проходив за участі директора Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василя Федоровича Скрипника.

Читати повністю

На засіданні фахового семінару розглянули результати наукових дослідженьЧитати повністю

На засіданні фахового семінару розглянули результати наукових досліджень

Науковці кафедри економіки взяли участь у засіданні фахового семінару, проведеного на базі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності факультету економіки і підприємництва Уманського НУС.

Читати повністю

Вітаємо з відзнакою!Читати повністю

Вітаємо з відзнакою!

Почесну грамоту Черкаської облдержадміністрації за плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток наукової та науково-педагогічної галузі Черкащини і з нагоди засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, директорів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області отримала доцент кафедри економіки Уманського НУС Людмила Смолій.

Читати повністю

Всі новини