+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 22 лютого 2021

Рада молодих учених Уманського НУС

Рада молодих учених, яка діє в Уманському національному університеті садівництва, є важливим науковим підрозділом з організації різних форм наукової та інноваційної діяльності молодих науковців.

Рада молодих учених Уманського НУС ставить перед собою наступні завдання:

1)          всебічне сприяння науковій діяльності молодих учених (викладачів, аспірантів та студентів віком до 35 років, а також докторів наук і докторантів – до 40 років);

2)          формування умов для підвищення й реалізації їх творчої, професійної та громадської активності;

3)          сприяння науково-дослідній та освітньо-виховній роботі молодих учених з урахуванням їхніх інтересів;

4)          участь в організації та розвитку міжвузівського та міжнародного наукового та культурного співробітництва; інформаційна діяльність.

До складу Ради молодих учених університету входять 68 молодих учених, з них: 3 доктори, 3 докторанти, 48 кандидатів наук, 2 здобувачі, 12 викладачів.

Останні новини

Підвищення викладацької майстерності:   інформаційний захід щодо популяризації академічної доброчесностіЧитати повністю

Підвищення викладацької майстерності: інформаційний захід щодо популяризації академічної доброчесності

У рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС 16 вересня 2021 р. викладачі кафедри економіки стали учасниками онлайн-вебінару «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС».

Читати повністю

Академічна доброчесність при підготовці навчально-методичних матеріалівЧитати повністю

Академічна доброчесність при підготовці навчально-методичних матеріалів

15 вересня 2021 року викладачі кафедри економіки взяли участь у вебінарі «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів», організованому компанією Unicheck Україна та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Читати повністю

Святкуємо День здоров’я 2021!Читати повністю

Святкуємо День здоров’я 2021!

Активну участь у Дні здоров’я взяли студенти 11-е групи спеціальності 051 Економіка. Першокурсники показали гарну фізичну підготовленість, активність, комунікабельність та вміння працювати в команді.

Читати повністю

Візит студентів до компанії «Ерідон тех»Читати повністю

Візит студентів до компанії «Ерідон тех»

З метою налагодження взаємодії освіти і ринку праці відбулася зустріч здобувачів другого рівня вищої освіти (магістр) освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» спеціальності 051 «Економіка» Уманського НУС – директором Уманського представництва «Ерідон тех» Володимиром Степанюком.

Читати повністю

Всі новини