Остання редакція: 22 лютого 2021

Рада молодих учених Уманського НУС

Рада молодих учених, яка діє в Уманському національному університеті садівництва, є важливим науковим підрозділом з організації різних форм наукової та інноваційної діяльності молодих науковців.

Рада молодих учених Уманського НУС ставить перед собою наступні завдання:

1)          всебічне сприяння науковій діяльності молодих учених (викладачів, аспірантів та студентів віком до 35 років, а також докторів наук і докторантів – до 40 років);

2)          формування умов для підвищення й реалізації їх творчої, професійної та громадської активності;

3)          сприяння науково-дослідній та освітньо-виховній роботі молодих учених з урахуванням їхніх інтересів;

4)          участь в організації та розвитку міжвузівського та міжнародного наукового та культурного співробітництва; інформаційна діяльність.

До складу Ради молодих учених університету входять 68 молодих учених, з них: 3 доктори, 3 докторанти, 48 кандидатів наук, 2 здобувачі, 12 викладачів.

Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу Читати повністю

Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу

Щорічно з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями проводиться Конкурс студентських наукових робіт.

Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 Економіка

21–23 грудня на кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт студентів другого рівня вищої освіти (магістр) за спеціальністю 051 Економіка галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки.

Corteva розпочала освітню програму в Уманському національному університеті садівництваЧитати повністю

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience розпочала навчальну програму Corteva Grows для підтримки аграрної освіти в Україні, яка буде реалізована в Уманському національному університеті садівництва для студентів спеціальності «Економіка».

Участь науковців кафедри економіки у міжнародній науковій конференціїЧитати повністю

Участь науковців кафедри економіки у міжнародній науковій конференції

Науковці кафедри економіки д.е.н. Аліна Бурляй та к.е.н. Людмила Смолій взяли участь в 10-й Міжнародній науковій конференції «Ефективність у бізнесі», що відбулась 14 грудня 2021 року в Академії ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському (Польща). Організатором заходу виступав економічний факультет Академії, свої доповіді в on-line-режимі презентували науковці з Польщі, України та Казахстану