Остання редакція: 22 лютого 2021

Рада молодих учених Уманського НУС

Рада молодих учених, яка діє в Уманському національному університеті садівництва, є важливим науковим підрозділом з організації різних форм наукової та інноваційної діяльності молодих науковців.

Рада молодих учених Уманського НУС ставить перед собою наступні завдання:

1)          всебічне сприяння науковій діяльності молодих учених (викладачів, аспірантів та студентів віком до 35 років, а також докторів наук і докторантів – до 40 років);

2)          формування умов для підвищення й реалізації їх творчої, професійної та громадської активності;

3)          сприяння науково-дослідній та освітньо-виховній роботі молодих учених з урахуванням їхніх інтересів;

4)          участь в організації та розвитку міжвузівського та міжнародного наукового та культурного співробітництва; інформаційна діяльність.

До складу Ради молодих учених університету входять 68 молодих учених, з них: 3 доктори, 3 докторанти, 48 кандидатів наук, 2 здобувачі, 12 викладачів.