Соціально-психологічний клімат у колективі – основа ефективної організаційної взаємодії
Для науково-педагогічних працівників та аспірантів кафедри економіки факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва проведено тренінг «Соціально-психологічна адаптація та майстерність професійної взаємодії в колективі».
Переможці конкурсу «Спеціальність «Економіка» – престижна професія майбутнього»
У рамках відзначення Дня економіста, викладачами кафедри економіки факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва було організовано конкурс «Спеціальність «Економіка» – престижна професія майбутнього»
Інформаційна зустріч студентів-економістів із представником АТ «Ощадбанк»
У рамках відзначення Дня економіста, 9 жовтня для студентів спеціальності 051 «Економіка» факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва було організовано зустріч із головним економістом Уманського відділення № 225 АТ «Ощадбанк» Світланою Мазуркевич