Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації!Читати повністю

Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації!

29 грудня відбувся захист дисертаційної роботи викладача кафедри економіки Алли Анастасіївни Осіпової на тему: «Державне регулювання розвитку сільськогосподарського виробництва». Науковий керівник – доктор економічних наук, професор – Михайло Іванович Мальований.

Неформальна освіта як важливий елемент неперервного навчанняЧитати повністю

Неформальна освіта як важливий елемент неперервного навчання

Одним із соціальних наслідків глобалізації та інформатизації суспільства став розвиток неперервного навчання. Сучасні методи і технології неперервного навчання передбачають можливості отримання знань із різних джерел. Одним з них є неформальна освіта.

Мрії збуваються у наполегливих!Читати повністю

Мрії збуваються у наполегливих!

Екзаменаційна комісія із захисту кваліфікаційних робіт по спеціальності «Економіка» присвоїла кваліфікацію магістра з економіки черговим випускникам факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва.

23.11.2020
Захист дисертації Нижник Ірини Олегівни на здобуття наукового ступеня доктора філософіїЧитати повністю