Успішні бізнесмени – студентам: спільна лекція зі стейкхолдером
До проведення спільної лекції в межах викладання освітньої компоненти «Економічний аналіз» для здобувачів, що навчаються за спеціальностями 051 Економіка та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність було залучено фахівця-практика, генерального директора ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія», доктора філософії Ігоря Новицького
Залучення міжнародної наукової спільноти до освітньої діяльності
5 листопада 2021 р. відбулася лекція за участю доктора Анни Собчак (Академія ім. Якуба з Парадижу у Гожуві-Великопольському) на тему «Управління часом», в якій, крім студентів, взяли участь і науково-педагогічні працівники.
Науковці кафедри економіки взяли участь у Моніторинговій зустрічі з Національним Еразмус+ офісом
26 жовтня 2021 р. викладачі кафедри економіки Бурляй А.П., Смолій Л.В., Ревуцька А.О., Пархоменко Л.А., які є одними з співвиконавців проекту, взяли участь у Моніторинговій зустрічі з Національним Еразмус+ офісом. Метою моніторингу є виявлення позитивних напрацювань проекту, узагальнення належної практики виконання проектів Темпус / Еразмус+ з метою поширення інформації серед основних стейкхолдерів.
Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі економіки
23 жовтня 2021 р. на кафедрі економіки завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» та з фахових навчальних дисциплін зі спеціальності «Економіка»
Студенти першого курсу пройшли психологічний тренінг
22 жовтня 2021 р. відбулася зустріч студентів 11-е групи факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва з практичним психологом вищої категорії Валентиною Мазуренко. Був проведений психологічний тренінг на тему: «Сила – в Єдності!».