Спільна лекція на освітньо-професійній програмі «Бізнес – економіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти
У рамках реалізації освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 051 «Економіка» ОПП «Бізнес-економіка» 19 жовтня 2021 р. доцентом кафедри економіки Аліною Бурляй і головою Уманської районної ради Віталієм Олійником була проведена спільна лекція на тему «Сталий розвиток аграрної сфери України».
Викладачі кафедри економіки – учасники The 1st INTERNATIONAL FORUM SF 2021 "SUSTAINABILITY FACETS: SUSTAINABLE CITIES"
На базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та ГО ′′ Орієнтири сталого розвитку ′′ (Івано-Франківськ, Україна) за підтримки ПРООН в Україні відбувся The 1st INTERNATIONAL FORUM SF 2021 "SUSTAINABILITY FACETS: SUSTAINABLE CITIES". Серед учасників форуму були і науково-педагогічні працівники кафедри економіки Уманського НУС Аліна Бурляй, Алла Ревуцька та Людмила Смолій
Формування культури академічної доброчесності у здобувачів – важлива складова освітнього процесу
У межах комплексного інформаційно-бібліографічного заходу «BiblioSchool for Students» студенти які навчаються за спеціальністю 051 Економіка, стали слухачами та активними учасниками заходу «Говоримо про академічну доброчесність»
Спільна лекція для студентів спеціальності 051 Економіка з курсу «Економічна психологія»
Для здобувачів, які навчаються за спеціальністю Економіка, було організовано проведення спільної лекції з курсу «Економічна психологія», лекторами-модераторами якої стали: доцент кафедри економіки Алла Ревуцька та практичний психолог психологічної служби Уманського НУС, психолог-консультант Валентина Мазуренко.
Студентський науковий гурток кафедри економіки продовжує роботу
Студентський науковий гурток кафедри економіки після поповнення складу новими членами продовжує сприяти розвитку наукового потенціалу здобувачів вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка