10.10.2019
Інформаційна зустріч студентів-економістів із представником АТ «Ощадбанк»Читати повністю

Інформаційна зустріч студентів-економістів із представником АТ «Ощадбанк»

У рамках відзначення Дня економіста, 9 жовтня для студентів спеціальності 051 «Економіка» факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва було організовано зустріч із головним економістом Уманського відділення № 225 АТ «Ощадбанк» Світланою Мазуркевич

09.10.2019
Візит студентів-економістів до Виконавчого комітету Уманської міської радиЧитати повністю

Візит студентів-економістів до Виконавчого комітету Уманської міської ради

Напередодні святкування Міжнародного дня економіста, студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відвідали Виконавчий комітет Уманської міської ради.

Тренінг «Психологічний портрет успішного економіста»Читати повністю

Тренінг «Психологічний портрет успішного економіста»

7 жовтня 2019 року на кафедрі економіки для студентів другого курсу факультету економіки і підприємництва був проведений тренінг «Психологічний портрет успішного економіста»

Увага ! Конкурс!Читати повністю

Увага ! Конкурс!

Кафедра економіки Уманського НУС запрошує студентів факультету економіки і підприємництва проявити свої творчі здібності у конкурсі «Спеціальність «Економіка» – престижна професія майбутнього».

09.09.2019
Урочисто приймаємо до академічної родини нових студентів-економістів!Читати повністю

Урочисто приймаємо до академічної родини нових студентів-економістів!

Науково-педагогічний колектив кафедри економіки вітає нових студентів-економістів! Ставши студентами Уманського НУС, ви обрали правильний вектор – невтомно здобувати знання, крокувати шляхом вдосконалення, осягати усе нові й нові інтелектуальні та професійні обрії.