![Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі економіки](assets/cache/images/2020/1-etap/350x260-unnamed-4.f95.jpeg)
Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі економіки
Олімпіада проводилась в режимі віддаленої роботи з використанням платформи MOODLE
Олімпіада проводилась в режимі віддаленої роботи з використанням платформи MOODLE
11 листопада науково-педагогічні працівники кафедри економіки та студенти спеціальності 051 «Економіка», використовуючи для віддаленої роботи можливості й ресурси платформи Zооm, обговорили актуальну на сьогодні проблему, що стосується соціально-економічних наслідків медичної реформи в Україні.
Напередодні Дня захисника України студенти і викладачі кафедри економіки Уманського національного університету садівництва долучилися до благодійної акції та закупили подарунки для воїнів, що перебувають у зоні ООС/АТО
Колектив кафедри економіки щиро вітає кандидата економічних наук, доцента Аліну Павлівну Бурляй з успішним захистом докторської дисертації.