29.11.2017
Підведення підсумків  І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка»Читати повністю

Підведення підсумків І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка»

На кафедрі економіки відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка»

29.11.2017
Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС відвідали міжнародну виставку продовольчої продукції «Ukrainian Food Expo 2017»Читати повністю

Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС відвідали міжнародну виставку продовольчої продукції «Ukrainian Food Expo 2017» та отримали багато цікавої та цінної інформації не лише про продукцію відомих брендів, але і про нові регіональні торгові марки.