25.02.2021
На факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулися збори трудового колективуЧитати повністю

25 лютого відбулися збори трудового колективу факультету економіки Уманського національного університету садівництва. Головним питанням порядку денного було обговорення звіту про роботу факультету за 2020 рік.

25.02.2021
Завчасний пошук роботи – запорука успішного працевлаштуванняЧитати повністю

Завчасний пошук роботи – запорука успішного працевлаштування

24 лютого 2021 року студенти спеціальності «Економіка» були запрошені директором центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки І.І Чернегою на семінар «Працевлаштування молоді при сприянні служби зайнятості». Даний захід проходив за участі директора Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василя Федоровича Скрипника.

20.02.2021
На засіданні фахового семінару розглянули результати наукових дослідженьЧитати повністю

На засіданні фахового семінару розглянули результати наукових досліджень

Науковці кафедри економіки взяли участь у засіданні фахового семінару, проведеного на базі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності факультету економіки і підприємництва Уманського НУС.

Вітаємо з відзнакою!Читати повністю

Вітаємо з відзнакою!

Почесну грамоту Черкаської облдержадміністрації за плідну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток наукової та науково-педагогічної галузі Черкащини і з нагоди засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, директорів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області отримала доцент кафедри економіки Уманського НУС Людмила Смолій.

Вітаємо із здобуттям ступеня доктора філософії Читати повністю

Вітаємо із здобуттям ступеня доктора філософії

Колектив кафедри економіки вітає Нижник Ірину Олегівну із здобуттям ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 «Економіка» в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки»