Неформальна освіта як інструмент розвитку додаткових можливостей на освітньо-професійній програмі «Економіка»
Відповідно до Положення про порядок визнання в Уманському національному університеті садівництва результатів навчання, отриманих у неформальній освіті, здобувачі вищої освіти мають можливість визнання результатів навчання, отриманих у неформальній освіті. Таким правом скористались активні студенти, що здобувають ступінь бакалавра за освітньо-професійної програмою «Економіка».
Принцип «навчання впродовж життя» – обов’язкова умова успішного професійного зростання
З метою підвищення якості викладання навчальної дисципліни «Основи міжнародного бізнесу» на освітній програмі «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доцент кафедри економіки Людмила Смолій успішно завершила навчання на курсі «Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу», запропонований EdEra – українською студією онлайн-освіти.
Популяризація принципів академічної доброчесності – запорука підвищення якості освіти
У рамках заходів, спрямованих на популяризацію принципів академічної доброчесності, здобувачі освітнього рівня «бакалавр» пройшли навчання на онлайн-курсі «Академічна доброчесність в університеті», розроблений викладачами Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Онлайн-тренінг для молоді «Автостопом по кар’єрі у агросфері»
Дізнайся про цікаві можливості розвитку та поспілкуйся з представниками/цями провідної агрокомпанії України! Career Hub і програма «Мріємо та діємо» запрошують на онлайн-тренінг для молоді «Автостопом по кар’єрі у агросфері».
Розвиток викладацької майстерності: «soft skills» як важлива складова в роботі педагога
У рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС викладачі кафедри економіки 8 червня 2021 р. взяли участь в онлайн-вебінарі «Soft skills – важлива складова в роботі педагога».