04.03.2023
Проміжна атестація здобувачів ступеня вищої освіти «Доктор філософії» спеціальності 051 «Економіка»Читати повністю

28 лютого на кафедрі економіки відбувся розгляд та обговорення звітів здобувачів ступеня вищої освіти доктора філософії спеціальності 051 «Економіка».

22.02.2023
Спільна лекція зі стейкхолдером для здобувачів другого рівня вищої освіти (магістр) освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

Міжнародна мобільність студентів кафедри економікиЧитати повністю

Міжнародна мобільність студентів кафедри економіки

Крістіна Караульна, студентка освітнього рівня «магістр» ОПП «Бізнес-економіка» стала лауреатом конкурсу за освітньою програмою Study Tours to Poland, спільної ініціативи Фундації BORUSSIA, Фундації Лідерів Змін і Польсько-Американської Фундації Свободи. Навчальний візит тривав з 26 листопада до 5 грудня 2022 року.

Акцент на академічну інтернаціоналізаціюЧитати повністю

Акцент на академічну інтернаціоналізацію

Забезпечуючи виконання освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка, на кафедрі економіки створюються максимально сприятливі умови для реалізації напряму інтернаціоналізації

Долучаємось до Марафону добрих справ!Читати повністю

Долучаємось до Марафону добрих справ!

Напередодні Дня святого Миколая студентсько-викладацький колектив кафедри економіки долучився до Марафону добрих справ, ініційованого Національним банком України.

05.12.2022
Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  на кафедрі економікиЧитати повністю

Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі економіки

30 листопада 2022 р. на кафедрі економіки завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» та з фахових навчальних дисциплін зі спеціальності «Економіка»