23.12.2021
Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

Відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 051 Економіка

21–23 грудня на кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва проходив захист кваліфікаційних робіт студентів другого рівня вищої освіти (магістр) за спеціальністю 051 Економіка галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки.

20.12.2021
Corteva розпочала освітню програму в Уманському національному університеті садівництваЧитати повністю

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience розпочала навчальну програму Corteva Grows для підтримки аграрної освіти в Україні, яка буде реалізована в Уманському національному університеті садівництва для студентів спеціальності «Економіка».

16.12.2021
Участь науковців кафедри економіки у міжнародній науковій конференціїЧитати повністю

Участь науковців кафедри економіки у міжнародній науковій конференції

Науковці кафедри економіки д.е.н. Аліна Бурляй та к.е.н. Людмила Смолій взяли участь в 10-й Міжнародній науковій конференції «Ефективність у бізнесі», що відбулась 14 грудня 2021 року в Академії ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському (Польща). Організатором заходу виступав економічний факультет Академії, свої доповіді в on-line-режимі презентували науковці з Польщі, України та Казахстану

16.12.2021
Міжуніверситетська зустріч гарантів освітньо-професійних програм: завдання, перспективи, досвідЧитати повністю

У рамках договору про академічну мобільність між Уманським національним університетом садівництва і Мукачівським державним університетом відбулася зустріч гарантів освітніх програм з метою обговорення змістового наповнення освітньо-професійних програм.

Розширюємо горизонти студентської наукиЧитати повністю

Розширюємо горизонти студентської науки

Студенти, які навчаються за спеціальністю 051 Економіка: здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Максим Дульський (науковий керівник – к.е.н., доцент Людмила Смолій) та другого (магістерського) рівня вищої освіти Віталій Смолій (науковий керівник д.е.н., доцент Аліна Бурляй) стали учасниками Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів освіти та молодих вчених «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку»

02.12.2021
Міжнародна академічна співпраця в дії:  гостьова лекція доктора Анни НовацькоїЧитати повністю

Міжнародна академічна співпраця в дії: гостьова лекція доктора Анни Новацької

30 листопада 2021 року для студентів 2-го курсу факультету економіки і підприємництва (серед них і для здобувачів першого рівня освіти (бакалавр) спеціальності Економіка), було проведено гостьову лекцію.