Академічна доброчесність – запорука успіху викладачаЧитати повністю

Академічна доброчесність – запорука успіху викладача

З метою опанування теоретичних основ й практичних інструментів, що допомагають посилити культуру академічної доброчесності, к.е.н., доцентом кафедри економіки Уманського НУС Аллою Ревуцькою успішно завершено навчання за програмою онлайн-курсу «Академічна доброчесність: онлайн курс для викладачів».

11.08.2021
Якість викладання – ключовий елемент якості освітиЧитати повністю

Якість викладання – ключовий елемент якості освіти

10.08.2021
Неформальна освіта як інструмент розвитку додаткових можливостей на освітньо-професійній програмі «Економіка»Читати повністю

Відповідно до Положення про порядок визнання в Уманському національному університеті садівництва результатів навчання, отриманих у неформальній освіті, здобувачі вищої освіти мають можливість визнання результатів навчання, отриманих у неформальній освіті. Таким правом скористались активні студенти, що здобувають ступінь бакалавра за освітньо-професійної програмою «Економіка».

09.08.2021
Принцип «навчання впродовж життя» –  обов’язкова умова успішного професійного зростанняЧитати повністю

Принцип «навчання впродовж життя» – обов’язкова умова успішного професійного зростання

З метою підвищення якості викладання навчальної дисципліни «Основи міжнародного бізнесу» на освітній програмі «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доцент кафедри економіки Людмила Смолій успішно завершила навчання на курсі «Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу», запропонований EdEra – українською студією онлайн-освіти.

02.08.2021
Популяризація принципів академічної доброчесності – запорука підвищення якості освітиЧитати повністю

У рамках заходів, спрямованих на популяризацію принципів академічної доброчесності, здобувачі освітнього рівня «бакалавр» пройшли навчання на онлайн-курсі «Академічна доброчесність в університеті», розроблений викладачами Національного університету «Києво-Могилянська академія».