![Спільна лекція для здобувачів другого рівня вищої освіти (магістр) освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» спеціальності 051 Економіка](assets/cache/images/350x260-spilna-lekciya-z-robotodavcem.f95.jpeg)
Керівник відділу фінансових рішень та стратегічних проєктів Corteva Agriscience Павло Матюша в інтерактивному спілкуванні зі слухачами розкрив тонкощі використання фінансових інструментів для розвитку агробізнесу та хеджування фінансових ризиків.
17 листопада 2021 р. року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету економіки і підприємництва було проведено гостьову онлайн-лекцію з дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі» на тему: «Econometric modelling of cyclical components of telecommunications services usage».
На кафедрі економіки відбулося чергове засідання гуртка, присвячене вивченню алгоритму вдалого проходження співбесіди при працевлаштуванні
Викладач кафедри економіки Алла Осіпова успішно пройшла Міжнародне стажування «Розвиток м’яких навичок у професійній підготовці викладачів» на базі Західно-Фінляндського коледжу (м. Гуйттінен, Фінляндія)
В продовження співпраці за умовами договору між Уманським НУС та Академією ім. Якуба з Парадижу у Гожуві-Великопольському (Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim) для студентів факультету економіки і підприємництва, серед яких і здобувачі спеціальності 051 Економіка, розширюється практика проведення гостьових лекцій на економічну тематику