Академічна доброчесність в освітньому процесіЧитати повністю

Академічна доброчесність в освітньому процесі

З метою популяризації академічної доброчесності на кафедрі економіки відбувся виховний захід для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 051 «Економіка» на тему: «Академічна доброчесність в освітньому процесі».

15.10.2023
Студенти знайомляться з реальними сільськогосподарськими практиками в ТОВ «Ерідон»Читати повністю

Викладачі та здобувачі вищої освіти спеціальності 051 Економіка, відвідали ТОВ «Ерідон» у Ташані. Представники компанії провели екскурсію з метою заохотити молодих людей розглянути перспективи працевлаштування та можливість паралельно продовжувати навчання.

Навчальний візит команди проєкту ERASMUS+ KA2 DEFEP до ІспаніїЧитати повністю

Навчальний візит команди проєкту ERASMUS+ KA2 DEFEP до Іспанії

Науковці кафедри економіки - серед учасників навчального візиту до Universidad Rey Juan Carlos (м. Мадрид, Іспанія) у рамках міжнародного проєкту DEFEP Project Erasmus+ KA2 international project «Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market»

09.10.2023
Впроваджуючи теорію в дію: спільна лекція для студентів-економістівЧитати повністю

Впроваджуючи теорію в дію: спільна лекція для студентів-економістів

На кафедрі економіки проведено спільну лекцію зі стейкголдером із дисципліни «Державне регулювання економіки для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка

Ярмарок вакансій – дієвий спосіб знайти роботуЧитати повністю

Ярмарок вакансій – дієвий спосіб знайти роботу

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка відвідали Ярмарок вакансій – щорічний івент, який дає змогу студентам і потенційним роботодавцям спілкуватися «face-to-face».

Надихаємо на активний спосіб життя: підсумки ХІV Дня здоров’я Читати повністю

Надихаємо на активний спосіб життя: підсумки ХІV Дня здоров’я

Науково-педагогічні працівники кафедри економіки та здобувачі вищої освіти долучились до заходів, присвячених ХІV Дню здоров’я «Спортивна молодь – здорова нація».