Програма CORTEVA GROWS  в діїЧитати повністю

Програма CORTEVA GROWS в дії

23 листопада 2021 р., в продовження розпочатої співпраці, зі здобувачами та викладачами поспілкувалась Олена Дуніна, фінансовий керівник Corteva Agriscience в Україні, Білорусі, країнах Кавказу та Центральної Азії, яка понад 20 років обіймає топ-позиції у сфері управління економікою та фінансами, зокрема, була генеральною та фінансовою директоркою компанії ДП «АВТО Інтернешнл», працювала у відділі маркетингу в АНТК «Антонов», була членом Ради директорів Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів та дилерів.

25.11.2021
Спільна лекція з закордонними партнерами для здобувачів спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

25 листопада 2021 р. відбулась спільна лекція доктора Маріоли Шевчик-Яроцької, викладача кафедри економіки та фінансів Мазовецького державного університету в Плоцьку (Польща) та доктора економічних наук, професора Руслана Мудрака в рамках викладання дисципліни «Макроекономіка» для студентів факультету економіки та підприємництва, в тому числі й для здобувачів спеціальності 051 Економіка.

23.11.2021
Спільна лекція для здобувачів другого рівня вищої освіти (магістр) освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» спеціальності 051 ЕкономікаЧитати повністю

19.11.2021
Старт проєкту підтримки аграрної освіти від компанії CORTEVA AGRISCIENCE Читати повністю

Старт проєкту підтримки аграрної освіти від компанії CORTEVA AGRISCIENCE

Керівник відділу фінансових рішень та стратегічних проєктів Corteva Agriscience Павло Матюша в інтерактивному спілкуванні зі слухачами розкрив тонкощі використання фінансових інструментів для розвитку агробізнесу та хеджування фінансових ризиків.

17.11.2021
Гостьова лекція – актуальна форма інтернаціоналізації освітньої діяльностіЧитати повністю

Гостьова лекція – актуальна форма інтернаціоналізації освітньої діяльності

17 листопада 2021 р. року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету економіки і підприємництва було проведено гостьову онлайн-лекцію з дисципліни «Оптимізаційні методи і моделі» на тему: «Econometric modelling of cyclical components of telecommunications services usage».

16.11.2021
Алгоритм проходження успішної співбесіди:  web-тренінг у рамках наукового гуртка Читати повністю

Алгоритм проходження успішної співбесіди: web-тренінг у рамках наукового гуртка

На кафедрі економіки відбулося чергове засідання гуртка, присвячене вивченню алгоритму вдалого проходження співбесіди при працевлаштуванні