![Вітаємо з нагородою!](assets/cache/images/2022/nagorodzhennya/350x260-ktpp-1200x480-768x421.f95.jpeg)
Вітаємо з нагородою!
Колектив кафедри Людмилу СМОЛІЙ з почесною нагородою – грамотою Уманського національного університету садівництва «За значні наукові досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти та з нагоди Дня науки»
Колектив кафедри Людмилу СМОЛІЙ з почесною нагородою – грамотою Уманського національного університету садівництва «За значні наукові досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти та з нагоди Дня науки»
04 травня 2022 р. активні та вмотивовані до наукової діяльності здобувачі вищої освіти долучились до участі в міжкафедральному засіданні студентських наукових гуртків, присвяченому обговоренню найбільш нагальних проблем розвитку економіки, маркетингу, бухгалтерського обліку, підприємництва, фінансів та інформаційних технологій.
Роздуми, підкріплені економічними фактами та показниками, на тему: «Продовольча безпека України в умовах збройної агресії рф проти України» озвучив доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки Руслан Мудрак.
19 квітня 2022 р. на кафедрі економіки було проведено науково-дискусійний семінар «Сталий розвиток сільських територій в умовах глобалізації: теорія, методологія, практика». Учасниками семінару стали викладачі та аспіранти кафедри
18 березня 2022 року в рамках реалізації освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 051 «Економіка» ОПП «Бізнес-економіка» доцентом кафедри економіки Вірою КОСТЮК та військовим лікарем вищої категорії Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Романом Кучером була проведена спільна лекція на тему: «Здоров’я і тривалість життя населення в контексті людського розвитку» в межах вивчення дисципліни «Соціальна економіка та людський розвиток»
Професором кафедри економіки Мудраком Р. П. і головним агрономом СФГ «Любава» (с. Лукашівка Уманського району Черкаської області) Журавльом Роман Олександровичем, була проведена спільна лекція для студентів 11м-е групи