Випускники-бакалаври успішно здали атестаційний екзаменЧитати повністю

Випускники-бакалаври успішно здали атестаційний екзамен

Атестаційні випробування проводилися 02 червня 2022 р. для здобувачів освіти заочної форми навчання та 07 червня для здобувачів освіти денної форми навчання. Підсумкова атестація здійснювалася у формі екзаменаційного тестування в онлайн форматі за допомогою системи дистанційної освіти Moodle

01.06.2022
Підсумки роботи секції «Економіка»  Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва І.М. Єремєєва Читати повністю

Підсумки роботи секції «Економіка» Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 135-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва І.М. Єремєєва

31 травня 2022 р. на кафедрі економіки відбулася презентація досліджень здобувачів освіти в рамках засідання наукової секції. Робочими мовами проведення конференції були українська та англійська.

Вітаємо з нагородою!Читати повністю

Вітаємо з нагородою!

Колектив кафедри Людмилу СМОЛІЙ з почесною нагородою – грамотою Уманського національного університету садівництва «За значні наукові досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти та з нагоди Дня науки»

Міжкафедральне відкрите засідання студентських наукових гуртківЧитати повністю

Міжкафедральне відкрите засідання студентських наукових гуртків

04 травня 2022 р. активні та вмотивовані до наукової діяльності здобувачі вищої освіти долучились до участі в міжкафедральному засіданні студентських наукових гуртків, присвяченому обговоренню найбільш нагальних проблем розвитку економіки, маркетингу, бухгалтерського обліку, підприємництва, фінансів та інформаційних технологій.

02.05.2022
Участь науковців кафедри у міжкафедральному вебінаріЧитати повністю

Участь науковців кафедри у міжкафедральному вебінарі

Роздуми, підкріплені економічними фактами та показниками, на тему: «Продовольча безпека України в умовах збройної агресії рф проти України» озвучив доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки Руслан Мудрак.

20.04.2022
Науково-дискусійний семінар «Сталий розвиток сільських територій в умовах глобалізації: теорія, методологія, практика»Читати повністю

19 квітня 2022 р. на кафедрі економіки було проведено науково-дискусійний семінар «Сталий розвиток сільських територій в умовах глобалізації: теорія, методологія, практика». Учасниками семінару стали викладачі та аспіранти кафедри