Засідання студентського наукового гуртка «Школа успішного бізнесу»
На кафедрі економіки відбулося чергове засідання наукового гуртка «Школа успішного бізнесу». Тематика, що стала предметом обговорення студентів-економістів, є наразі надзвичайно актуальною – ««Вплив пандемії Covid-19 на економічний розвиток у глобальному вимірі».
Неформальна освіта – важливий елемент безперервної освіти
Навчання у сфері неформальної освіти є важливим доповненням знань, отриманих у сфері формальної освіти. Найчастіше неформальна освіта спрямована на отримання кваліфікацій, що не входять до переліку кваліфікацій формальної освіти.
Доцентом кафедри економіки Ревуцькою А.О. і начальником відділу економічного розвитку і торгівлі Уманської районної державної адміністрації Соломʼяною Т.О., була проведена спільна лекція з дисципліни «Національна економіка» для студентів другого року навчання на тему «Сталий розвиток національної економіки»
На засіданні кафедри економіки затвердили звіти аспірантів
Аспірантура – це третій, найвищий рівень освіти, а головне – це цілком свідомий вибір зрілої особистості та повноцінного фахівця, який прагне реалізувати своє покликання у царині наукових досліджень.
На факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулися збори трудового колективу
25 лютого відбулися збори трудового колективу факультету економіки Уманського національного університету садівництва. Головним питанням порядку денного було обговорення звіту про роботу факультету за 2020 рік.
Завчасний пошук роботи – запорука успішного працевлаштування
24 лютого 2021 року студенти спеціальності «Економіка» були запрошені директором центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки І.І Чернегою на семінар «Працевлаштування молоді при сприянні служби зайнятості». Даний захід проходив за участі директора Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василя Федоровича Скрипника.