Майдан – символ боротьби за свободу та гідністьЧитати повністю

Майдан – символ боротьби за свободу та гідність

Студенти 11-е та 21-е груп факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відвідали художньо-документальну виставку «Україна в боротьбі за свободу та гідність».

В Уманському НУС презентували Програму імені ФулбрайтаЧитати повністю

В Уманському НУС презентували Програму імені Фулбрайта

Науково-педагогічні працівники й аспіранти кафедри економіки факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва взяли участь у презентації Програми імені Фулбрайта.

21.02.2020
Соціально-психологічний клімат у колективі – основа ефективної організаційної взаємодіїЧитати повністю

Для науково-педагогічних працівників та аспірантів кафедри економіки факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва проведено тренінг «Соціально-психологічна адаптація та майстерність професійної взаємодії в колективі».