23.04.2020
![Підсумки Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції: секційне засідання кафедри економіки](assets/cache/images/2020/2304/350x260-1.f95.jpeg)
Студенти 11-е та 21-е груп факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відвідали художньо-документальну виставку «Україна в боротьбі за свободу та гідність».
Науково-педагогічні працівники й аспіранти кафедри економіки факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва взяли участь у презентації Програми імені Фулбрайта.