15.04.2021
Оголошення: науковий дискусійний семінар «Розвиток агропродовольчого виробництва в умовах кліматичних змін»Читати повністю

Питання модернізації традиційної моделі аграрного виробництва, з урахуванням глобальних кліматичних змін, викликає безліч різних думок і суперечностей серед науковців. Зміна клімату – надважливе питання сучасності, пов’язане із глобальною продовольчою безпекою, ефективне забезпечення якої можливе за умови суттєвого поліпшення способів управління агропродовольчими системами і наявними природними ресурсами.

25.03.2021
Засідання студентського наукового гуртка «Школа успішного бізнесу»Читати повністю

Засідання студентського наукового гуртка «Школа успішного бізнесу»

На кафедрі економіки відбулося чергове засідання наукового гуртка «Школа успішного бізнесу». Тематика, що стала предметом обговорення студентів-економістів, є наразі надзвичайно актуальною – ««Вплив пандемії Covid-19 на економічний розвиток у глобальному вимірі».

Неформальна освіта – важливий елемент безперервної освітиЧитати повністю

Неформальна освіта – важливий елемент безперервної освіти

Навчання у сфері неформальної освіти є важливим доповненням знань, отриманих у сфері формальної освіти. Найчастіше неформальна освіта спрямована на отримання кваліфікацій, що не входять до переліку кваліфікацій формальної освіти.

Бінарна лекція з курсу «Національна економіка» Читати повністю

Бінарна лекція з курсу «Національна економіка»

Доцентом кафедри економіки Ревуцькою А.О. і начальником відділу економічного розвитку і торгівлі Уманської районної державної адміністрації Соломʼяною Т.О., була проведена спільна лекція з дисципліни «Національна економіка» для студентів другого року навчання на тему «Сталий розвиток національної економіки»

На засіданні кафедри економіки затвердили звіти аспірантівЧитати повністю

На засіданні кафедри економіки затвердили звіти аспірантів

Аспірантура – це третій, найвищий рівень освіти, а головне – це цілком свідомий вибір зрілої особистості та повноцінного фахівця, який прагне реалізувати своє покликання у царині наукових досліджень.