Зустріч з гарантом освітньо-професійної програми «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
9 вересня 2021 року відбулася зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Економіка» зі здобувачами вищої освіти, що вступили на перший курс для здобуття освітнього ступеня «бакалавр».
На кафедрі економіки відкрито перспективну освітньо-професійну програму
На кафедрі економіки факультету економіки і підприємництва Уманського НУС відкрито нову освітньо-професійну програму «Бізнес-економіка» другого рівня вищої освіти (магістр) галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки
Доцентка кафедри економіки Алла Ревуцька пройшла онлайн-курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus і отримала сертифікат про його завершення
Академічна доброчесність – запорука успіху викладача
З метою опанування теоретичних основ й практичних інструментів, що допомагають посилити культуру академічної доброчесності, к.е.н., доцентом кафедри економіки Уманського НУС Аллою Ревуцькою успішно завершено навчання за програмою онлайн-курсу «Академічна доброчесність: онлайн курс для викладачів».
Якість викладання – ключовий елемент якості освіти
З метою формування системного підходу до вдосконалення освітньо-професійної програми «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти гарантом програми Людмилою Смолій було успішно завершено навчання за програмою онлайн-курсу «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах»