На засіданні кафедри економіки затвердили звіти аспірантівЧитати повністю

На засіданні кафедри економіки затвердили звіти аспірантів

Подані звіти засвідчили плідну роботу аспірантів і їх наукових керівників, а також стали доказом їх наполегливості у досягненні намічених цілей.

03.10.2021
Студентський науковий гурток кафедри економіки продовжує  роботуЧитати повністю

Студентський науковий гурток кафедри економіки продовжує роботу

Студентський науковий гурток кафедри економіки після поповнення складу новими членами продовжує сприяти розвитку наукового потенціалу здобувачів вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка

03.10.2021
Спільна лекція на освітньо-професійній програмі Економіка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Читати повністю

У рамках реалізації освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 051 «Економіка» 24 вересня 2021 р. професором кафедри економіки Русланом Мудраком і начальником управління праці та соціального захисту населення Уманської районної державної адміністрації Олегом Ярошевичем, була проведена спільна лекція для студентів другого року навчання (21-е групи) на тему «Макроекономічні показники в системі національних рахунків»

Бабин Яр. Зберігати пам’ять – наша відповідальність…Читати повністю

Бабин Яр. Зберігати пам’ять – наша відповідальність…

28 вересня 2021 року в читальній залі бібліотеки Уманського національного університету садівництва відбувся національний урок пам’яті «Трагедія Бабиного Яру в серці українського народу».

17.09.2021
Підвищення викладацької майстерності:   інформаційний захід щодо популяризації академічної доброчесностіЧитати повністю

Підвищення викладацької майстерності: інформаційний захід щодо популяризації академічної доброчесності

У рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС 16 вересня 2021 р. викладачі кафедри економіки стали учасниками онлайн-вебінару «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС».

16.09.2021
Академічна доброчесність при підготовці навчально-методичних матеріалівЧитати повністю

Академічна доброчесність при підготовці навчально-методичних матеріалів

15 вересня 2021 року викладачі кафедри економіки взяли участь у вебінарі «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів», організованому компанією Unicheck Україна та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.