+38 (04744) 3-22-26
Меню
Остання редакція: 29 травня 2019

Відзначення студентів-економістів та викладачів кафедри економіки з нагоди святкування Spring challenge 2019

Щорічно у травні на факультеті економіки і підприємництва вже стало доброю традицією проводити святкування Spring challenge, однієї з найочікуваніших подій для студентства Уманського національного університету садівництва.

Рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва висловила щиру подяку усім студентам та професорсько-викладацькому складу, задіяному у проведенні Spring Challenge 2019.

За вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування, особливі успіхи у навчанні, активну громадську позицію та з нагоди свята факультету грамотою був відзначений студент 11к-е групи Іван Ящук. За активну участь у колективах художньої самодіяльності грамотою нагороджена студентка 21-е групи Крістіна Караульна.

В знак подяки, за підтримку та допомогу у реалізації студентських ініціатив, студенти нагородили грамотами завідувача кафедри економіки, професора Руслана Мудрака, а також доцента кафедри економіки Аллу Ревуцьку.

За розвиток українських традицій та популяризацію народного ремесла та з нагоди свята «Spring challenge 2019» грамотами були відзначені доцент кафедри економіки Людмила Смолій та викладач-стажист Оксана Фротер.

Яскраве святкування «Spring challenge 2019» ще раз довело, студентство і викладачі щиро зацікавлені  у сумлінному збереженні старих та примноженні нових традицій факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва.

 

Оксана Фротер, викладач-стажист кафедри економіки

Останні новини

Всі новини